HVORFOR BØR DU VELGE NMC ?
Fordi NMC er den INTERNASJONALE LEDEREN innen utvikling, produksjon og distribusjon av skumplast.
ET INNOVATIVT SELSKAP takket være en stor utviklingsavdeling og jevnlig samarbeid med designere og arkitekter.
ET DOMINERENDE SELSKAP som konsekvent har forbedret sin produksjonsprosess siden det ble stiftet i 1950. NMC har blitt tildelt ISO 9001-sertifi sering, og har nå sju produksjonsanlegg og over tusen ansatte verden over.
ET ANSVARLIG SELSKAP som utvikler, produserer og markedsfører produkter som respekterer miljøet. NMC har også gjennomført tiltak for å redusere energiforbruk og CO2-utslipp.
ET KUNDEORIENTERT SELSKAP som garanterer en profesjonell holdning og utsøkt service. Derfor stoler kunder i over 100 land på NMC.
Fordeler med NMC Listverk
Velger du listverk fra Deco Systems får du en list hvor du oppnår følgende fordeler:
-Listverket er i et materiale som verken sprekker eller krymper.
-Ingen kvistlakk, spikring og sparkling av spikerslag eller grunning.
-Listverket festes med lim som fuger i samme operasjon.
-Egner seg svært godt til våtrom. Trekker ikke fuktighet.
-Enkel håndtering. Lav vekt og bruksvennlige lengder.
-Miljøvennlig materiale
-Du sparer penger på monteringen og behandlingen
Tilgjengelighet:
Deco Systems har et stort lager i Sandefjord. Vi har til en hver tid det aller meste av vårt produktutvalg inne, men skulle det være noe vi må bestille så har vi ukentlige leveranser fra vår leverandør i Belgia og således aldri mer enn en ukes leveringstid på dette. Vi distribuerer varer effektivt over hele norge ved hjelp av våre samarbeidspartnere.
Dokumentasjon:
Nye krav til moderne bygg setter stadig produktmerking og hms ennå mer i fokus.
NMC er en ledende bedrift på dette feltet og vi kan dokumentere våre produkter innenfor brann, miljøvennlig produksjon, trykkbelastning, etc. Vi har også avtale med BASS (Bransjeforeningenes Stoffkartotek System) for distribusjon av HMS datablad.
Referanser:
Fornøyde kunder er en av Deco Systems kjerneverdier. Vi kan vise til en lang rekke referanser fra store leilighetsbygg til komplete eneboliger og kontorbygg. Se noen av dem her eller ta kontakt.