ANSATTE

Daglig leder

Rune Tetlivold

rune@decosystems.no

Ansatt siden 2017
Jobber med økonomi, salg, innkjøp, personal, produktutvikling og markedsføring. Jobbet markedsansvarlig, salgssjef, CFO m.m.

Lageransvarlig

Knut Arild Kooyman

knut.arild@decosystems.no

Ansatt siden 2011
Jobber med logistikk, innkjøp, HMS-ansvarlig og potet.
Jobbet som butikkeier, produktansvarlig m.m.

Key Account Manager

Johnny Hoff

johnny@decosystems.no
+47 911 34 123

Gründer og ansatt siden 2015
Jobber med kjedeavtaler, prosjektkunder, priser og produktutvikling.
Jobbet som Malermester.

Salgsansvarlig Butikk / Interiørkonsulent

Hilde A. Christiansen

hilde@decosystems.no
+47 932 43 699

Ansatt siden 2016
Jobber mot kjeder.
Jobbet tidligere som butikksjef for Flügger

Salgsansvarlig Prosjekt

Olaf R. Rimstad

olaf@decosystems.no
+47 907 35 556

Ansatt siden 2008
Jobber med salg, markedsføring og produktutvikling.
Tidligere daglig leder.
Jobbet som selger, messegeneral m.m.

Salgsmedarbeider

Morten Torp Karlsen

morten@decosystems.no
+47 901 43 252

Ansatt siden 2019
Jobber med salg mot prosjektmarkedet.
Jobbet tidligere som Malermester.
Lang erfaring fra byggebransjen.

Lagermedarbeider

Ola Arvesen

ola@decosystems.no

Ansatt siden 2019
Jobber med plukking, pakking og precut.