ANSATTE

Daglig Leder

Johnny Hoff

johnny@decosystems.no
+47 911 34 123

Gründer og ansatt siden 2015
Jobber med kjedeavtaler, prosjektkunder, priser og produktutvikling.
Jobbet som Malermester.

Lageransvarlig

Knut Arild Kooyman

knut.arild@decosystems.no

Ansatt siden 2011
Jobber med logistikk, innkjøp, HMS-ansvarlig og potet.
Jobbet som butikkeier, produktansvarlig m.m.

Knut Arild - WEB1

Salgsansvarlig Butikk / Interiørkonsulent

Hilde A. Christiansen

hilde@decosystems.no
+47 932 43 699

Ansatt siden 2016
Jobber mot kjeder.
Jobbet tidligere som butikksjef for Flügger

Salgsansvarlig Prosjekt

Olaf R. Rimstad

olaf@decosystems.no
+47 907 35 556

Ansatt siden 2008
Jobber med salg, markedsføring og produktutvikling.
Tidligere daglig leder.
Jobbet som selger, messegeneral m.m.

Olaf Rimstad - WEB
Morten Karlsen - WEB

Salgsmedarbeider

Morten Torp Karlsen

morten@decosystems.no
+47 901 43 252

Ansatt siden 2019
Jobber med salg mot prosjektmarkedet.
Har tidligere jobbet som håndverker.
Lang erfaring fra byggebransjen.

Lagermedarbeider

Ola Arvesen

ola@decosystems.no

Ansatt siden 2019
Jobber med plukking, pakking og precut.

Ola Arvesen - WEB
Marie - WEB

Markeds- og kommunikasjonsansvarlig

Marie Fjeld Lycke

marie@decosystems.no
+47 949 79 730

Ansatt siden 2021

Jobber med markedsføring på web.
Jobber med kommunikasjon mot privat- og proffmarkedet.
Tidligere jobbet som salgs- og markedskonsulent.

 

Lagermedarbeider

Roar Hoff

roar@decosystems.no

Ansatt siden 2022
Jobber med plukking, pakking, precut og malingsanlegg.

Roar Hoff - WEB